ÖNEMLİ : www.sosyalax.com hiç bir zaman sizden sosyal medya şifrenizi veya kullanıcı bilgilerinizi istemez. Bizim adımızı kullanarak sizlerden şifre vb. bilgiler isteyen kişilere itibar etmeyiniz.

 

Merhaba değerli müşterimiz, Sosyalax'ın ayrıcalıklı dünyasına hoş geldiniz. Lütfen satın alma işlemi yapmadan önce müşteri sözleşmemizi dikkatli okuyunuz. Sosyalax.Com hizmetlerinden faydalanmak için siparişinizi tamamlandığınızda tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

 

Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen www.sosyalax.com hizmetlerini kullanmayınız.

 

Madde 1 : www.sosyalax.com'dan satın almış olduğunuz tüm hizmetler sipariş esnasında vermiş olduğunuz bilgilere göre kesilmektedir. O yüzdendir ki fatura bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olunuz. Yanlışlıkla veya kasıtlı olarak verilen yanlış bilgiler sizin sorumluluğunuzdadır.

 

Madde 2 : Hiç bir şekilde Siyasi, +18 yasadışı Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı sayfalara işlem yapılmamaktadır. Satın alınan paket hesaba tanımlanmadan iade işlemi gerçekleştirilir.

 

Madde 3 : www.sosyalax.com hizmet açıklamalarında belirtilen süreler tahmini olarak işlemlerin ortalama süreleri hesaplanarak belirtilen sürelerdir. Hizmetlerdeki tamamlanma süreleri değişkenlik gösterebilir. Sipariş takibi bölümünden siparişinizin hangi aşamada olduğunu sipariş numaranızla birlikte öğrenebilir veya iletişim bölümünden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Madde 4  : Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talepleri kabul edilmemektedir. 

 

Madde 5 : www.sosyalax.com üzerinden satın almış olduğunuz hizmet devam ederken, farklı bir sistem üzerinden hizmet almayınız. İşlemlerde sayısal olarak uyuşmazlıklar ortaya çıkabilir. İşleminiz tamamlandıktan sonra farklı sistemlerden hizmet alabilirsiniz. Aynı anda farklı sistemler üzerinden verilen siparişlerde oluşabilecek hatalarda www.sosyalax.com sorumluluk kabul etmemektedir.

 

Madde 6 : www.sosyalax.com üzerinde sunulan tüm hizmetlerde sosyal medya hesaplarınız işlemler tamamlanana kadar "herkese açık" şekilde olmalıdır. Tüm sosyal medya hizmetlerinde "Gizli" olan hesaplara işlem yapılamamaktadır.

 

Madde 7 : www.sosyalax.com üzerinde sunulan hizmetlerin hiç birinde (Instagram,Facebook,Twitter,TikTok,Youtube vb.) işlem yapılan hesapların askıya alınmaması veya kapatılmaması gibi garantiler vermemektedir. Oluşabilecek herhangi bir soruna karşı www.sosyalax.com sorumlu değildir.

 

Madde 7a : "Yeni açılmış" , " Telif içerikli paylaşımları olan" , "SMS ve Mail onayı olmayan" hesaplarda bu risk daha fazla olabilmektedir.

 

Madde 8 : www.sosyalax.com yönetimi ile yapılan WhatsApp, E-Mail, Telegram , Canlı Destek vb. görüşmelerde mesajlaşmaların yedeğinin alnması kişilerin sorumluluğundadır. Mesajların yedeklerinin alınmaması nedeni ile kaybolması, hasar görmesi veya silinmesinden www.sosyalax.com sorumlu tutulamaz.

 

Madde 9 : www.sosyalax.com üzerinde sunulan hizmetlerin hiç birinde (Instagram,Facebook,Twitter,TikTok,Youtube vb.) takipçi, beğeni ve izlenme kalıcılığı garanti ve beyan etmediği gibi, düşüş yaşanması halinde iade veya telafi yapılmayacağınıda açıkca beyan etmektedir.

 

Madde 9a :www.sosyalax.com satın alınan hizmetin hesabınıza eksiksiz olarak tanımlanmasından sorumludur. 

 

Madde 9b :www.sosyalax.com tüm hizmet açıklamalarında "azalmaların olabileceği ve telafi yapılmayacağı" açıkca yer almaktadır.

 

Madde 9c :www.sosyalax.com sosyal medya platformlarında yapılan güncellemeler sonucu "yüksek takipçi düşüşlerinde" sorumluluk kabul etmemektedir. 

 

Madde 10 : www.sosyalax.com online ve havale/eft ödemeleri için www.paytr.com Sanal Pos firması ile çalışmaktadır. Ödeme sayfalarında girilen kredi kartı bilgileri müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacı ile hiç bir şekilde www.sosyalax.com ve ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemye yönelik tüm işlemlerin www.sosyalax.com web sitesi üzerinden PayTR ödeme sistemleri ve bilgisayarınız yada telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Madde 10a :Kredi kartı ödemelerinde oluşabilecek herhangi bir soruna karşı PayTR firması ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 

Madde 10b :Havale/EFT seçeneğini kullanarak ödeme yapan müşterilerimiz ödemelerinin onaylanmaması durumunda 5-10 dakika bekledikten sonra tekrar ödeme bildirimi yapabilirler. Ödemeleriniz tekrar onaylanmaz ise PayTR firması ile iletşime geçmeniz gerekmektedir.

 

Madde 10c :Yetkisiz işlem veya çalıntı kart bilgileri ile yapılan işlemler kişilerin kendi sorumluluğundadır. www.sosyalax.com istenilmesi durumunda yasal mecralara bu kişiler hakkında sistemde yer alan tüm bilgileri paylaşmakla yükümlüdür.

 

Madde 11 : www.sosyalax.com yeni müşteri ve etkileşim garantisi vermez.Sadece ödeme yapılarak satın alınan hizmetin hesabınıza tanımlanma garantisini vermektedir.

 

Madde 12 : www.sosyalax.com üzerinden alım-satım yapan bayilerimiz/müşterilerimiz; kendi müşterilerini detaylı bilgilendirmekle yükümlüdür. Eksik bilgilendirme veya hiç bilgilendirmeme durumlarında kişiler kendileri sorumludur.

 

Madde 13 : www.sosyalax.com tüm bilgileri Türkiye'nin en çok tercih edilen hosting firması "Natro Hosting" üzerinde barındırılmaktadır. Sistemdeki tüm bilgiler güvenli sunucularda barınmaktadır.

 

Madde 14:  www.sosyalax.com ödemesi yapılmış siparişler hariç; hizmet fiyatlarını haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirme hakkına sahiptir.

 

Madde 15:  www.sosyalax.com verilmiş siparişler hariç; hizmet şartlarını ve içeriklerini haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirme hakkına sahiptir.

 

Madde 16:  www.sosyalax.com sipariş verilirken paylaşmış olduğunuz mail adresinize çok sık olmamak kaydı ile sistemimiz hakkında bilgilendirici mesajlar gönderebilir.

Telefon numaralarınıza; satın olmuş hizmetin "tamamlandı" bilgisinin verilmesi dışında kesinlikle reklam mesajı atılmamaktadır. 

 

www.sosyalax.com bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkına sahiptir. www.sosyalax.com üzerinden sipariş veren tüm müşterilerimiz tüm bu maddeleri kabul etmekle birlikte; maddelerde yer alan oluşabilecek sorunlarad şikayetçi olma hakkına sahip değildir ve hak talep edemez.